Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Parduotuvė /
Roletai /
Roletai - Kasetiniai

Roletai - Kasetiniai

Roletai LUISA

Roletai valdomi iš apačios į viršų. Šiuos roletus galima montuoti ir iš viršaus, tik valdymas bus ne grandinėle bet rankenėlės pagalba. Galima kombinuoti vieną kasetę iš viršaus, kitą iš apačios, taip būtų galima naudoti du skirtingus audinius, pavyzdžiui, vienas skirtas dienai, kitas - nakčiai.

Kasetiniai roletai - Vegas

Kasetiniai roletai su kreipiančiosiomis ant stiklajuosčių. Montuojami plastikiniams bei mediniams langams. Kreipiančiųjų pagalba langą atidarius ant ventiliacijos padėties, roletas išlieka prigludęs prie stiklo.

Kasetiniai roletai diena - naktis Vegas

Roletai skirti uždengti ar atidengti langą, nepakeliant / nenuleidžiant viso roleto audinio. Roletą sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio, roletas valdomas grandinėlės pagalba, užfiksuojamas bet kuriame taške.

Išpardavimas! Kasetinis roletas Vegas (iki 2 vnt.)

Peržiūrėkite visas audinių grupes! Kasetiniai roletai Vegas su išimamais audiniais, parduodami intin žemomis kainomis. Audiniai ir visos detalės naujos ir kokybiškos. Maksimalus roletų plotis 1200mm, auštis 1500mm. Didesnių matmenų gaminiai galimi tik po mūsų konsultacijos ir patvirtinimo.

Išpardavimas! Kasetinis roletas Vegas (iki 2 vnt.)

Langams iki 90cm pločio ir 130cm aukščio. Peržiūrėkite visas audinių grupes. Kasetiniai roletai Vegas su išimamais audiniais, parduodami intin žemomis kainomis. Audiniai ir visos detalės naujos ir kokybiškos. Didesnių matmenų gaminiai galimi tik po mūsų konsultacijos ir patvirtinimo.