Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - Kasetiniai /
Roletai LUISA

Roletai LUISA

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2 Peržiūrėti visus audinius

Vienspalviai audiniai

3 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalva LUISA

Gaminio aprašymas

Pagaminame nuo 1 iki 3 darbo dienų (be pristatymo).

Roletų kasetės montuojamos lango rėmo apačioje, o roletų audiniai dėl spyruoklinių mechanizmų yra įtempti ir rankenėlės pagalba pakeliami iki viršaus, arba fiksuojami bet kuriame norimame aukštyje. Roletai valdomi iš apačios į viršų ypač tinkami gyvenantiems pirmame aukšte, nes padeda išvengti "akvariumo" efekto, bet neleidžia ir užtamsinti patalpos, nes pakėlus roletą iki pusės pro viršų į vidų patenka dienos šviesos srautas, tačiau pro apačią nesimato kas vyksta patalpos viduje.

Šiuos roletus galima montuoti ir iš viršaus. Galima kombinuoti vieną kasetę iš viršaus, kitą iš apačios, taip būtų galima naudoti du skirtingus audinius, pavyzdžiui, viršutinio roleto audinys skirtas dienai, apatinio - nakčiai.

Būtinai atkreipti dėmesį, kad roletai sumontuoti aukštiems langams gali būti nepatogūs naudoti žemesnio ūgio žmonėms. Roletus gali būti sunku užtraukti iki pat viršaus.

Langams nuo metro pločio patogesniam roletų kėlimui į viršų yra pridedamos dvi valdymo rankenėlės.

 Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: aliuminio vamzdis 25mm, aliumininė dengiamoji kasetė, spyruoklinis mechanizmas, šoniniai dangteliai, apatinis svarelis, aliumininės U formos kreipiančiosios (bėgeliai), rankenėlė, audinys. 
  2. Roletų maksimalus plotis -1400 mm. Roletų maksimalus aukštis 2000 m.
  3. Tvirtinimo galimybės: kasetė klijuojama lango apačioje (turi galimybę būti prisukta varžtelių pagalba). Kreipiančiosios specialia lipimo juosta yra klijuojamos kasetės šonuose ant lango rėmo.
  4. Garantija – 12 mėnesių.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=b5gZuCi9q9c

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės