Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - Silkuette /
Roletai Silkuette

Roletai Silkuette

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2 Peržiūrėti visus audinius

Roletų silkuette audiniai

3 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

4

Valdymo pusė

Gaminio aprašymas

Pagaminame ir pristatome nuo 3 iki 10 darbo dienų (sezono metu užsakymų terminas gali pailgėti keliomis dienomis).

Audinys yra 48mm siauresnis už Jūsų nurodomą plotį.

Gražūs ir praktiški, pritaikyti bet kokio tipo langams kasetiniai roletai Silkuette, sudaryti iš trigubo audinio: dvigubų neperregimų juostų ir tinklelio intarpo šių juostų viduryje. Roletų medžiaga grandinėlės pagalba yra susukama ant specialaus aliuminio vamzdžio, kuris uždengiamas specialia aliumine kasete. Grandinėlės pagalba roletus galima pakelti ir nuleisti, reguliuoti juostų pasvyrimo kampą ir užfiksuoti roletus bet kuriame aukštyje. 

 Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: audinys, aliuminio vamzdis (25, 28, 30 arba 38 mm), aliumininė kasetė, aliuminis laikiklis, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas.
  2. Roletų maksimalus plotis – 2750 mm, maksimalus aukštis – 2600 mm.
  3. Tvirtinimo galimybės: metaliniai laikikliai yra prisukami prie lango rėmo, lubų ar sienos. Į šiuos laikilius yra tvirtinamas roleto Silkuete kasetinis mechanizmas su audiniu.
  4. Garantija – 12 mėnesių.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Roletų Silkuette matavimo instrukcija tokia pati, kaip ir diena - naktis roletams montuojamiems lango nišoje arba ant lango rėmo: https://www.youtube.com/watch?v=szTCqf-sh24 

Taip pat matavimo instrukcija roletams Silkuette montuojamiems virš lango ant sienos atitinka matavimo instrukciją klasikiniams roletams diena - naktis: https://www.youtube.com/watch?v=YRzhTjg0hfU 

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės