SUSISIEKTI
Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai Diena naktis /
Vertikalios diena naktis užuolaidos /
Vertikalios diena naktis užuolaidos

Vertikalios diena naktis užuolaidos

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Valdymo pusė

3 Peržiūrėti visus audinius

Vertikalios diena naktis užuolaidos

4

Montavimo tipas

Gaminio aprašymas

Pagaminimo terminas 2-10 darbo dienų.

Tai visiškai naujas užuolaidų/žaliuzių tipas Lietuvoje. Pasižymi itin elegantiška ir prabangia išvaizda, o taip pat ir patogiu bei funkcionaliu valdymu.

Šis gaminys atstoja dienines ir naktines užuolaidas, kadangi dienos metu galima palikti atidarytas ir bus aiškiai matomas vaizdas už lango, o nakties metu galima uždaryti ir atstos naktinę užuolaidą, nes audinys tiek iš lauko, tiek iš vidaus nebus permatomas.

Šias užuolaidas taip pat galima praskleisti bet kuriame norimame taške, o tai yra patogiau ir praktiškiau nei naudojant standartines užuolaidas.

Galima valdyti tik lazdele arba virvute su grandinėle.

Mechanizmo spalva balta.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: tai vienodo pločio ant aliuminio bėgelio sukabintos besislankiojančios ir besisukančios užuolaidų juostos. Aliumnis bėgelis, užuolaidinės juostos, valdymo mechanizmas ir laikikliai.
  2. Juostos yra valdomos grandinėle ir virvele arba lazdele. Grandinėle galima reguliuoti vertikalios juostos pasisukimo kampą (iki 360° kampu), o virvele - atitraukti ar užtraukti žaliuzes.
  3. Žaliuzių maksimalus plotis  - 3500 mm, o maksimalus aukštis 3500 mm.
  4. Tvirtinimo galimybės: vertikalios diena naktis užuolaidos gali būti tvirtinamos prie lubų, nišose, prie lango konstrukcijų ar sienos.
  5. Garantija – 24 mėnesiai.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės