Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai /
Roletai - Kasetiniai /
Kasetinis roletas nuo saulės ir karščio (permatomas audinys)

Kasetinis roletas nuo saulės ir karščio (permatomas audinys)

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Peržiūrėti visus audinius

Audiniai nuo saulės ir karščio

4 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

5

Valdymo pusė

6

Kiekis

Gaminio aprašymas

Pagaminame nuo 1 iki 3 darbo dienų (be pristatymo).

Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams (tinkami tiek plastikiniams, tiek mediniams). Audinys susisuka ant vamzdžio, kuris yra uždengtas aliuminine kasete. Specialios aliumininės juostos (kreipiančiosios) išlaiko audinį prigludusį prie lango stiklo, kai jis yra atidaromas ar atverčiamas vėdinimui. Visos detalės yra pagamintos iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų.

Šiems kestiniams roletams naudojami audiniai yra PERMATOMI, tad labai patogu naudoti dienos metu šviečiant saulei, nes tai labai gera apsauga nuo karščio bei tiesioginių saulės spindulių, bet tuo pačiu jūs matysite už lango vaizdą ir neizoliuosite savęs nuo aplinkos.

GL audiniai tai yra Glasguard tipo audinys, jis kaip stiklo plėvelė, kita pusė dengta saulę atspindinčiu sluoksniu, vaizdas aiškiai permatomas, iš lauko dienos metu yra matomas kaip veidrodžio atspindys, o iš vidaus per matoma skaidri pilkos spavos plėvelė.

 3003 ir 3005 audiniai tai yra screen tipo permatomi audiniai, bet saulės spindulių nepraleidžia, audinys pagamintus iš pintų gijų tarp kurių yra mažos skylutės jog būtų galima matyti lauką, bet jos supintos tokiu principu jog saulės spinduliai pro jas nepateinka į patalpą ir taip apsaugo patalpas nuo saulės ir karščio. 3003 audinio permatomumas yra 3%, o 3005 audinių permatomumas. yra 5%. Audinys pagamintas iš stiklo pluošto gijų kurios yra padengtos PVC, todėl audinys nebijo drėgmės ir yra įpatingai ilgaamžiškas.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: audinys, aliuminio vamzdis (18 mm), aliumininė kasetė, šoniniai dangteliai, audinys, apatinis svarelis, aliumininė kreipiančioji ir valdymo mechanizmas.
  2. Roletų maksimalus plotis ir aukštis  maksimalus plotis 1600 mm, maksimalus aukštis iki 2500 mm. Šie parametrai yra ribojami priklausomai nuo pasirinkto audinio. Esant dideliam aukščiui ne su visais audiniais galimas pilnas susivyniojimas į kasetę.
  3. Tvirtinimo galimybės: varžtelių pagalba kasetė prisukama prie lango rėmo stiklajuosčių. Kreipiančiosios specialia dvipusio lipimo juosta yra klijuojamos ant šoninių lango rėmo stiklajuosčių.
  4. Garantija – 24 mėnesiai.

Audinių atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų priklausomai nuo kompiuterio ekrano nustatymų ir skirtingų audinio rulonų partijų. 

Matavimo instrukcija: https://www.youtube.com/watch?v=01Nuit87U6Y

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės