Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Roletai Diena naktis /
Kasetinis roletas diena - naktis /
Kasetiniai roletai diena - naktis Vegas

Kasetiniai roletai diena - naktis Vegas

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2

Stiklajuostės gylis, mm

3 Klauskite gyvai

Mechanizmo spalvos

4 Peržiūrėti visus audinius

Diena - Naktis audiniai

5

Valdymo pusė

Gaminio aprašymas

Pagaminsime ir atsiųsime nuo 1 iki 3 darbo dienų (be pristatymo).

Skirti sureguliuoti šviesos srautą, nepakeliant roletų aukštyn. Roletus sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio ir uždengiamas aliumine kasete,, roletai valdomi grandinėlės pagalba, užfiksuojami bet kuriame taške.

Populiariausius kasetinius diena - naktis roletus plastikiniams langams siūlome net iš kelių tipų medžio imitacijos aliuminių profilių: auksinio ąžuolo, raudonmedžio, pušies, sendinto ąžuolo ir juodojo ąžuolo.

Lentelėje, pateiktoje žemiau, galite matyti, kiek maksimaliai susisuka audinio į Vegas kasetę, užsakius aukštesniems lagams reikia turėti uomenyje jog audinys pilnai nesutilps į kasetę ir liks kaboti.

Audinys

 

Maksimalus aukštis su Vegas kasete, m.

 
 

BH 11-17

 

1,9

 

BH 500-503

 

1,8

 

BH 50-51

 

2,1

 

BH 46-57

 

2,4

 

BH 90-98 ir 700-704

 

3,2

 

BH 30-39

 

2,2

 

BH 100-102

 

3,2

 

BH 400-402

 

1,9

 

BH 600-604

 

3,1

 

Diena - naktis Vegas roletams yra naudojamas 10 mm pilnaviduriai vamzdeliai, tad standartiškai norint sumontuoti Supra diena - naktis roletus, reikia kad būtų minimalus 10 mm stiklajuosčių gylis. Apatis svarelis yra rudos, arba baltos spalvos, tad užsakant medžio imitacijos Vegas mechanizmų spalvas, svarelis yra derinamas prie audinio spalvos.

Jeigu langai yra su trijų stiklų paketais yra tikimybė, kad audinio į kasetę sutilps dar mažiau. Esant negilioms stiklajuostėms pilnėjant kasetei, audinys gali liesti stiklą ir neprisivynioti pilna kasetė. Jeigu stiklajuostės plotis yra gaugiau nei 2 cm, tai viršuje matuojant patartina kasetę pakelti ne daugiau kaip 2 cm, kitu atveju, gali mažiau sutipti audinio.Techniniai duomenys

  1. Sudedamosios dalys: aliuminio vamzdis 19mm, aliuminė dengiamoji kasetė, metaliniai laikikliai, audinys, apatinis svarelis ir valdymo mechanizmas. 
  2. Roleto maksimalus plotis – 1700 mm, maksimalus aukštis – 2500 mm.
  3. Tvirtinimo galimybės: roletą galima tvirtinti ant lango rėmo arba lango rėmo stiklajuosčių.
  4. Garantija – 24 mėnesių.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Matavimo instrukcija, kasetiniams roletams diena - naktis, kai montuojama ant lango rėmo stiklajuosčių: https://www.youtube.com/watch?v=HQRo6CPBXGM 

 

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės