Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Romanetės /
Romanetės

Romanetės

Kaina: 0.00

1

Užsakomo produkto matmenys

2 Peržiūrėti visus audinius

Romanetės audiniai

3

Valdymo pusė

Gaminio aprašymas

Gamybos ir pristatymo terminas 10-15 darbo dienų (sezono metu užsakymų terminas gali pailgėti keliomis dienomis).

Nurodomi gabaritiniai romanetės matmenys, atkreipti dėmesį, kad pakelta romanetės višutinė klostė užima apie 25-30 cm aukščio.
Montuojant romanetes ant angos patartina prie pločio matmenis pridėti bent 5 cm, o prie aukščio 30 cm, kad viršutinė klostė pakėlus romanetę būtų virš angos.

Romanetės

Romanetės specialaus mechanizmo pagalba klostėmis yra pakeliamos į viršų arba nuleidžiamos į apačią. Romanečių audinys neužima kambario erdvės, todėl yra puikus sprendimas mažoms patalpoms.

Romanečių audinys yra lengvai nuimamas nuo mechanizmo, tad esant poreikiui patogu audinį nuimti, išplauti ar pakeisti nauju. Romanečių audinys yra kokybiškas, pagamintas Ispanijoje.

Kasetinis romanečių mechanizmas yra itin patvarus ir kokybiškas. Romenetes pakelti, fiksuoti pasirinkatme aukštyje ir nuleisti galima grandinėlės pagalba. Net ir dideliems langams kestinio mechanizmo pagalba romentes galima lengvai valdyti. 

 Jeigu Jūsų langas yra platesnis nei galimas maksimalus plotis, galima ant vieno lango montuoti dvi romenetes. Romanečių mechanizmai susiglaidžia vienas prie kito, tokiu atveju tarpo nebelieka.Techniniai duomenys

Techniniai duomenys: maksimalus plotis 1800 mm, maksimalus aukštis 3500 mm.

Sudedamosios dalys: Audinys, mechanizmas, laikikliai (universalūs, montuoti tiek į sieną, tiek į lubas).

Tvirtinimo galimybės: prie lango rėmo, lubų ar sienos.

Garantija: 24 mėnesiai.

Audinių atspalviai gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų.

Susiję produktai


Paskutinį kartą žiūrėtos prekės