Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Parduotuvė /
Roletai Diena naktis

Roletai Diena naktis

Kasetiniai roletai diena - naktis Vegas

Roletai skirti uždengti ar atidengti langą, nepakeliant / nenuleidžiant viso roleto audinio. Roletą sudaro dvigubas audinys su permatomis ir nepermatomis juostomis. Gali būti pritaikyti įvairių tipų langams. Audinys susisuka ant vamzdžio, roletas valdomas grandinėlės pagalba, užfiksuojamas bet kuriame taške.

Klasikiniai roletai diena - naktis

Laisvai kabantys be kasetės roletai diena - naktis. Diena naktis audiniu yra sukuriamas tiek dieninės tiek naktinės užuolaidos efektas, nes specialaus dvigubo audinio pagalba, besikeičiančios horizontalios juostos sukuria dienos metu dieninės užuolaidos efektą,kur galima iš vidaus matyti vaizdą lauke. Taip perdengus juostas kad jos nepersimatytų galima naudoti kaip naktines užuolaidas kur vaizdas iš lauko yra nepermatomas. Galima naudoti šiuos roletus ir nuo saulės spindulių, nes jie yra neperšviečiami.

Kasetiniai klasikiniai diena - naktis roletai

Kasetiniai laisvai kabantys roletai. Šie roletai gali būti montuojami langams, kurių plotis yra iki 2,40 m. Galimybė yra montuoti ant lango rėmo, į nišą, ant sienos arba į lubas.

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos lazdele)

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos varikliu ir virvute)

Vertikalios diena naktis užuolaidos valdomos varikliu ir vivute, variklis pultelio pagalba valdo užuolaidos audinių pasisukimo kampą, o virvutės pagalba audiniai nustumiami į vieną arba į kitą šoną.

Vertikalios diena naktis užuolaidos (valdomos virvute ir grandinėle)