Pagrindinis /
Nuolaidų programa

Nuolaidų programa

Roletas kuria savo bendruomenę - Roletas Šeima, į kurią kviečia prisijungti Jus, Jūsų draugus, giminaičius, kaimynus, kolegas ar tiesiog pažįstamus žmones. Roletas kolektyvas pasirengęs užtikrinti visapusišką produkcijos ir paslaugų kokybę,  kad visų Roletas Šeimos narių individualūs poreikiai būtų patenkinti.   
Roletas Šeimos nariu tapti labai paprasta, tiesiog reikia įsigyti Roletas produkcijos ir tai atlikti rekomenduoti draugui, giminaičiui, kaimynui, kolegai ar kitam pažįstamam žmogui. Taip Roletas Šeimos nariu tampate Jūs ir Jūsų rekomenduotas asmuo.

Kodėl naudinga tapti Roletas Šeimos nariu:

 

GAUNATE PAPILDOMĄ NUOLAIDĄ
NUO SAVO UŽSAKYMŲ SUMOS
GAUNATE NAUJIENLAIŠKIUS
APIE VYKDOMAS AKCIJAS
GAUNATE OPERATYVIĄ INFORMACIJĄ
APIE ATSIRADUSIAS NAUJIENASPapildomų nuolaidų suteikimo sąlygos:

  1. Papildoma nuolaida yra taikoma, jeigu Jūsų užsakymo ir Jūsų rekomenduoto žmogaus užsakymo bendra suma yra didesnė kaip 500 EUR.
  2. Nuolaida pritaikoma tik tokiu atveju, jeigu Jūsų rekomenduotas žmogus užsako Roletas produkciją.
  3. Jeigu Jūs jau esate Roletas klientas, tokiu atveju Jūsų rekomenduotam žmogui suteikiama papildoma nuolaida, jeigu jo užsakymo (arba kartu su kitais pažįstamais žmonėmis) bendra suma yra didesnė kaip 500 EUR.
  4. Jeigu Jūs esate Roletas klientas ir planuojate papildomai įsigyti Roletas produkcijos, tokiu atveju Jums suteikiama papildoma nuolaida, jeigu Jūsų naujo ir paskutinio užsakymo suma yra didesnė kaip 500 EUR.
  5. Pagal aukščiau paminėtas sąlygas nuolaidos Jūsų užsakymams yra nesumuojamos ir pritaikomos tik vieną kartą. Ateityje pateikus papildomus užsakymus jų sumos yra vertinamos atskirai.

 

Nuolaidų programa

Jūsų ir Jūsų rekomenduoto asmens užsakymo bendra suma, EUR Papildoma nuolaida,* proc.
Nuo 500 iki 700 5
Nuo 700 iki 800 7
Nuo 800 iki 900 8
Nuo 900 iki 1000

9

Virš 1000

10

* - Roletas kolektyvas pasilieka sau teisę vienašališkai ateityje keisti šią nuolaidų programą, apie tai iš anksto paskelbiant savo internetinėje svetainėje (www.roletai-zaluzes.lt).

Mūsų gaminius pagal savo poreikius galite išsirinkti čia.