Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Fasado roletai

Fasado roletai

Fasado roletai – maksimaliai apsaugo nuo saulės kaitros ir užtikrina komfortišką orą patalpoje. Taip pat saugo langus nuo vėjo, lietaus bei triukšmo. Kadangi šie roletai yra montuojami išorėje, todėl yra sutaupoma vieta patalpų viduje.

Fasado roletai

Fasado roletai – maksimaliai apsaugo nuo saulės kaitros ir užtikrina komfortišką orą patalpoje. Taip pat saugo langus nuo vėjo, lietaus bei triukšmo.  Kadangi šie roletai yra montuojami išorėje, todėl yra sutaupoma vieta patalpų viduje.

Naujiena fasadiniai ZIP roletai - dėl specialios ZIP technologijos audinys yra fiksuotas kreipiančiosiose todėl visada yra įsitempęs, nelieka tarpų šonuose, nesibanguoja ir puošniai dera prie bet kurio fasado. 

Dienos metu neizoliuosite vaizdo pro langą, nes specialios technologijos audinys leidžia mėgautis vaizdu pro langą ir apsisaugoti nuo saulės spindulių.

Apsauga terasoms, pavėsinėms bei būstui nuo kaitros ir saulės spidulių. Keturi viename, apsauga nuo vabzdžių, saulės, vėjo ir lietaus.

Fasadiniai ZIP roletai gali būti valdomi tik automatiniu būdu su jungikliais, nuotoliniais siūstuvais ar telefonu.

Šiam produktui populiariausi yra screen audiniai, permatomumas 10%, 5% arba 1%, bet yra galimybė rinktis ir visiškai neperšviečiamus blackout audinius.

Fasadiniai ZIP roletai, gaminame Lietuvoje UAB Roletas įmonės ir tai yra vienintelė įmonė kuri Lietuvoje gamina šiuos produktus.

Fasado roletai pasižymi šiomis išskirtinėmis savybėmis:

 

  • Maksimali apsauga nuo saulės  kaitros, kas užtikrina komfortą  patalpos viduje.
  • Padeda išvengti didelių išlaidų, skirtų oro kondicionavimui.
  • Apsaugo  patalpoje esančius baldus ir sienas nuo blukimo.
  • Neužima vietos patalpos viduje, nes yra montuojami lango išorinėje pusėje.
  • Galimybė nudažyti konstrukcijas bet kokia RAL paletės spalva, taip pritaikant fasado žaliuzę prie išorinės pastato apdailos ir tai gali tapti puikiu eksterjero akcentu.
  • Konstrukcijos gaminamos iš tvirto aliuminio, kas užtikrina ilgaamžį roletų naudojimą.
  • Puikus sprendimas uždengti žiemos sodo ar stiklinio stogo langus, taip pat ir stoglangius.
  • Galimybė pasirinkti iš penkiolikos skirtingų fasado žaliuzių sistemų: didesniems, mažesniems, trikampiams, simetriškos trapecijos formos langams; priklausomai nuo lango dydžio  ar kliento poreikio kasetės gali būti apvalios, kvadratinės, plonesnės ar storesnės, mažesnės arba didesnės. Galimybė pasirinkti sistemą, kuri pritaikyta ypač dideliems langams.

 

Techniniai duomenys:

Maksimalus plotis: 6 m.

Maksimalus aukštis: 5 m.

Montavimo galimybės: pastato išorėje - nišoje, ant nišos.

Valdymo galimybės: rankinis, elektrinis su valdymo pulteliu arba jungikliu. Galimybė sumontuoti vėjo, saulės ir lietaus daviklius: pakilus saulei, pradėjus pūsti vėjui, ar lyti lietui roletai automatiškai užsitraukia.

Pasirinktinai: fasado roletai gali būti laisvai kabantys, montuojami su prilaikančiu trosu arba šoninėmis kreipiančiosiomis.

 

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

 

Garantija: 24 mėnesiai.