Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Romanetės

Romanetės

Itin stilingas, modernus ir žaismingas langų dekoravimo būdas, lengvai derinamas prie įvairių interjerų!
Dieninės romanetės
Romanetės diena naktis

Romanetės

Kiekvienas langas įneša daug saulės šviesos bei šilumos į jūsų namus, o taip pat – galimybę – stebėti, kas vyksta aplinka. Tačiau įvairios langų dangos jūsų kasdienybę papildys dar įvairesniais privalumais. Ne išimtis yra ir romanetės. Tai – itin stilingas, modernus ir žaismingas langų dekoravimo būdas, lengvai derinamas prie įvairių interjerų! Romanečių tipai:

• DIENINĖS ROMANETĖS

• ROMANETĖS DIENA NAKTIS

Iš daugelių kitų langų dangų romanetės  išsiskiria tuo, kad  jos specialaus mechanizmo pagalba klostėmis yra pakeliamos į viršų arba nuleidžiamos į apačią. Be to, svarbu akcentuoti, kad romanečių audinys neužima kambario erdvės, todėl yra puikus sprendimas mažoms patalpoms.

Ypač elegantiškos romanetės iš skaidraus, dieninio audinio, kurios dažnai yra kombinuojamos su roletais (pvz.: skaidri romanetė ir tankaus audinio roletas). Romanečių audinys yra lengvai nuimamas nuo mechanizmo, tad esant poreikiui patogu audinį nuimti ir išplauti. Taigi, kai matyti, romanetės yra ypač patogus sprendimas langams.

Romanečių išskirtinumas

Ypač džiugina tai, kad romanetės gali būti pasiūtos iš įvairiausių audinių, taigi, užtikrinama visiška pasirinkimo laisvė, rasite tinkamiausią sprendimą savo namams. Romanečių valdymo mechanizmai gali būti dviejų tipų: virvelinės ir grandinėlinės. Traukiant virvelę ar grandinėlę, romanetės medžiagą galima pakelti į viršų arba nuleisti žemyn. Klostės aukštis priklauso nuo romanetės aukščio. Romanetė susilanksto į 20-30 centimetrų pločio juostą virš lango. Romanetės medžiagą galima užfiksuoti bet kuriame aukštyje.

Techniniai duomenys:

Sudedamosios dalys: Audinys, mechanizmas, laikikliai.

Tvirtinimo galimybės: prie lango rėmo, lubų ar sienos.

Garantija – 24 mėnesiai.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Romanetės: kokia yra jų kaina?

Svarbu pasakyti, kad tiksli romanetės kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, tačiau prasideda nuo tik nuo 40 eur/m2.Be to, gaminiams dažnai yra taikoma akcija, todėl netrūks progų įsigyti kur kas pigiau.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis romanetes?

Joms sudarant didelį pasirinkimą, reikėtų įvertinti ir tam tikras detales. Visų pirma, įvertinkite, kokio tipo romanetes (dieninės romanetės ar romanetės Diena – Naktis), jums kabiausiai tiktų: štai, pavyzdžiui, jei norite daugiau privatumo ir apsaugos nuo saulės šviesos bei šilumos rinkitės, romanetės Diena – Naktis. Taip pat įvertinkite ir  jų dydį bei spalvą. Jei norite, kad romanetės virtuvėje, miegamajame ar svetainėje taptų išskirtiniu akcentu, rinkitės tokią spalvą, kurios nėra interjere.

Romanetės internetu: kodėl verta pirkti šiuo būdu?

Taigi, kaip matyti, romaetės turi daug puikių savybių, todėl jos puikiai papildys jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę. Verta rinktis romanetes dėl daugybės priežasčių, o panorėjus jas įsigyti, verta atminti, kad vienas galimų pirkimo būdų yra įsigijimas internetu. Ir pirkti šiuo būdu, yra verta dėl daugybės priežasčių: visų pirma, jūsų laukia itin didelis pasirinkimas (romanetės virtuvei, romanetės vaikų kambariui, romanetės svetainei ir t.t.). Tačiau ir tai – dar ne viskas: patikusius gaminius jūs  įsigysite net neišėję iš namų, o tai reiškia, kad sutaupysite daug laiko, tad jo kur kas daugiau liks namų įrengimui ir puoselėjimui. Be to, pasirinktos romanetes bus pristatytos tiesiai  į jūsų namus. Taigi, puoškite savo namus stilingomis bei funkcionaliomis romanetėmis ir taupykite savo brangų laiką.

[[romanetės]] ir jų tipai

Dieninės romanetės

SKAITYTI PLAČIAU
Romanetės diena naktis

SKAITYTI PLAČIAU