Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės sumažina šilumos nuostolius net iki 40%, sumažina iš aplinkos sklindantį triukšmą ir apsaugo nuo vagysčių ar įsilaužimo. Tai puikus sprendimas apsaugoti duris, langus, garažo vartus!

Apsauginės žaliuzės

Ne paslaptis, kad viena svarbiausių mūsų užduočių yra susikurti tokius namus, kuriuose būtų patogu, saugu bei jauku gyventi. Kad būtų pasiekta šių tikslų, gali tekti įgyvendinti daug įvairių sprendimų bei pasitelkti įvairias priemones. Belieka tik pastebėti, kad apsauginės žaliuzės tikrai yra viena tų priemonių, kurią verta rinktis, jeigu norite gyventi jaukiau, patogiau bei saugiau. Yra daugybė priežasčių, kaip šis gaminys gali pagerinti jūsų būsto ir gyvenimo jame, kokybę. Taip pat svarbu prisiminti, kad šio tipo žaliuzės gali būti pasirinktos ir įrengiant biurus ar kitos paskirties patalpas.

Apsauginių žaliuzių išskirtinumai

Yra daugybė savybių, kuriomis jus gali sužavėti šio tipo žaliuzės. Visų pirma, verta akcentuoti, kad apsauginės žaliuzės pasižymi praktiškumu ir funkcionalumu, taigi, jos puikiai tiks tiems žmonėms, kurie vertina gaminius, teikiančius įvairiapusę naudą. Taip pat svarbu akcentuoti, kad jos   

 suteikia privatumo gyvenantiems pirmame aukšte. Ne paslaptis ir tai, kad daugelis iš mūsų ypač vertiname tokius gaminius, kuriuos yra lengva prižiūrėti. Jei ir jūs – vienas iš jų, tai šios žaliuzės puikiai pateisins jūsų lūkesčius, kadangi jos pasižymi ypatingai lengva priežiūra ir ilgaamžiškumu, nes yra labai tvirtos.

Ne paslaptis, kad labai svarbus yra ir apsauginis poveikis. Na, o šios žaliuzės jus tikrai apsaugos nuo ypač įvairių aplinkos veiksnių: stipraus lietaus, vėjo, pūgos, saulės spindulių poveikio.

Kas gali būti geriau už žaliuzes, kurios apsaugos nuo lietaus, šalčio ar vėjo? Taip, už tokias žaliuzes geriau gali būti tik tos žaliuzes, kurios apsaugos nuo įsilaužimo. Būtent tokios ir yra šios žaliuzės.  Papildomai sumontuotos automatinės arba rankinės sklendės blokuoja žaliuzių pakėlimą, kai jos nuleistos.

Ne paslaptis ir tai, kad daugeliui žmonių yra labai aktualu užtikrinti, kad namuose būtų kuo ramiau bei tyliau (tai ypač aktualu tiems, kurie augina mažylius arba dirba iš namų). Taigi, jei ir jūsų tikslas yra kuo daugiau ramybės namuose, tai šios žaliuzės tikrai pateisins jūsų poreikius, kadangi jos ženkliai sumažina triukšmo patekimą į patalpą, veikia kaip garso izoliacija.

Džiugina ir tai, kad šios, apsauginės žaliuzės gali būti tvirtinamos ant įvairių paviršių.

Kaip žinia, daugelis iš mūsų esame linkę ieškoti sprendimų, kaip išsaugoti kuo daugiau šilumos namuose, o šiuo atveju, apsauginės žaliuzės taip pat gali puikiai pasitarnauti, kadangi jos sumažina patalpos šilumos nuostolius iki 40%, kas labai aktualu šildymo sezono metu. Dar daugiau, jos šiltojo sezono metu sumažina įšilimą ir saulės spinduliuotę, todėl nebereikia papildomai naudoti kondicionierių.

Montuojamos išorėje, tačiau valdomos patalpos viduje.

Veikimo principas ir montavimas

Apsauginės žaliuzės montuojamos nišos viduje ar jos išorėje, ant sienos, taip pat prie lango rėmų.

Nuo apsauginių žaliuzių išmatavimų priklauso kokio pločio profilio juostos galėtų būti naudojamos: 41 mm, 55 mm ir 77 mm.

Apsauginių žaliuzių ritinio uždengimo variantai

Su išorinėmis aliuminėmis dėžėmis, kurios pasirinktinai gali būti standartinės – stačiakampės ar elegantiškos – pusapvalės formos.

Su išorinėmis aptinkuojamomis dėžėmis.

Su vidinėmis apšiltinamomis dėžėmis su servisiniu dangteliu.

Apsauginės žaliuzės valdomos rankiniu būdu

Rankiniu būdu traukiant virvutę, žaliuzės susukamos į dėžutę, o likusi virvutės dalis susisuka į atitinkamą kasetę. Virvutė per lango rėmą yra išvedama į patalpos vidų.

Rankiniu valdymu su mechanine pavara – sukant tam tikrą rankenėlę, kuri išvesta per lango rėmą į vidų, apsauginė žaliuzė gali būti pakelta, nuleista arba užfiksuota norimame aukštyje.

Valdomos spyruokliniu rankiniu mechanizmu – žaliuzė pakeliama ir nuleidžiama rankiniu būdu. Dėka spyruoklinio mechanizmo pakelta žaliuzė užsifiksuoja dėžutėje ir nenusileidžia žemyn, o apatiniame profilyje įmontuota spyna automatiškai žaliuzę užrakina ir ji nebepasikelia.

Apsauginės žaliuzės valdomos automatiniu būdu

Automatiniu būdu valdomos žaliuzės turi varikliuką, kuris yra valdomas klavišiniu arba raktiniu jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu.

Žaliuzes galima užprogramuoti taip, kad jos kas rytą nustatytu metu automatiškai pasikeltų, o vakare – nusileistų.

Gali būti valdomos centralizuotai automatiniu būdu – visos žaliuzės kartu, arba kiekviena atskirai pasikelti ir nusileisti.

Profiliai ir spalvos

Apsauginių žaliuzių pagrindas – šarvas, gaminamas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu, arba plieno profiliu, kuris suteikia konstrukcijai tvirtumo ir jo šiluminė varža yra labai aukšta. Profilis, šoninės kreipiančiosios, pačios apsauginės žaliuzės gali būti įvairių spalvų, priderintos prie namo apdailos, ar plytų spalvos.

Garantija: 24 mėnesiai.

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

Tiksli kaina paskaičiuojama pagal žaliuzės plotą.

Matavimo instrukcija apsauginių žaliuzių montuojamų į angą: https://www.youtube.com/watch?v=X1lQSHTON6E.

Kodėl apsauginės žaliuzes verta pirkti internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl verta pirkti apsaugines žaliuzes internetu: didelis pasirinkimas, išsamūs aprašymai, patogumas, galimybė sutaupyti daug laiko.

Apsauginės žaliuzės – galimybė gyventi saugiau, šilčiau, ramiau.