Pagrindinis /
Prekių katalogas /
Fasado žaliuzės

Fasado žaliuzės

Apsaugo nuo saulės (nepageidaujamų atspindžių ekranuose ir veidrodžiuose), vėjo ir lietaus. Itin populiarus langų dekoravimo būdas, nes žaliuzės yra ilgaamžiškos, tvirtos ir funkcionalios. Neužima vietos viduje, nes yra montuojamos išorėje.

Fasado žaliuzės

Fasado žaliuzės - užtikrina apsaugą nuo saulės spindulių (nepageidaujamų atspindžių ekranuose ir vedirodžiuose), vėjo ir lietaus. Fasado žaliuzės dar neseniai atkeliavo į Lietuvą, tačiau tapo išties populiariu langų dekoravimo būdu, dėl ilgaamžio naudojimo ir funkcionalumo.

 

Fasado žaliuzėsi pasižymi šiomis išskirtinėmis savybėmis:

 

  • Efektyviausia apsauga nuo saulės kaitros. Mažina patalpos įkaitinimą ir taip pat su tuo susijusias išlaidas skiriamas patalpų kondicionavimui.
  • Galimybė visiškai užtemdyti patalpą ir apriboti šviesos patekimą į ją. Itin aktualu įvairiose konferencijų sąlėse, ar kino teatruose, taip pat ir namuose, kur yra naudojamas projektorius vaizdo medžiagai žiūrėti.
  • Puiki eksterjero apdaila, dėl galimybės konstrukcijas nudažyti bet kokia pasirinkta RAL paletės spalva arba pasirinkti iš gausybės įvairių juostų atspalvių.
  • Galimybė rinktis iš kelių skirtingų juostų pločių ir formų.
  • Apsauga nuo saulės spindulių ypatingai aktualu dirbantiems su kompiuteriu, ofisuose ir darbo kambariuose, taip pat patalpose, kuriose stovi televizoriai ir kiti prietaisai, kuriems reikalinga apsauga  nuo saulės atspindžių.
  • Galimybė reguliuoti šviesos srauto patekimą į patalpą nukreipiant juostų pasvyrimo kampą, taip suteikiant mažesnį arba didesnį šviesos patekimą į patalpos vidų.

 

Valdymas: fasado žaliuzę galima pakelti, nuleisti, sustabdyti norimame aukštyje arba tiesiog valdyti juostų pasvyrimo kampą. Valdyti galima elektriniu būdu su valdymo pulteliu arba jungikliu, taip pat rankiniu.

 

Juostų dydžių pasirinkimas: 60, 69, 80, 94 mm.

 

Gaukite tikslų kainos paskaičiavimą – skambinkite arba spauskite mygtuką "Jūsų užklausimas".

 

Garantija: 24 mėnesiai.